×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Hacienda - pastva pre oko i dušu

Borský Svätý Jur (Senica), Vystranky
2 000.00 m2
Miestností: 6
Pozemok: 1 500.00 m2
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
142 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
2 000.00 m2
Výmera Pozemku
1 500.00 m2
Zastavaná Plocha
500.00 m2
Počet Podlaží
2
Počet izieb
6
Stav
Čiastočne prerobený
Zariadenie
Zariadený
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
Betónová
Zateplený objekt
Áno
Vykurovanie
Áno
Pivnica
Áno
Názor makléra

Priestranná a funkčná hacienda pre milovníkov kľudu a pohody v Borskom sv. Jure. Rodinný dom je vybudovaný z tehly, je štandardne zateplený a zároveň je sa v dome nachádza veľa drevených prvkov. Dispozícia rodinného domu vytvára zaujímavé oddeleni...

Viac info

Priestranná a funkčná hacienda pre milovníkov kľudu a pohody v Borskom sv. Jure. Rodinný dom je vybudovaný z tehly, je štandardne zateplený a zároveň je sa v dome nachádza veľa drevených prvkov. Dispozícia rodinného domu vytvára zaujímavé oddelenie na dennú a nočnú časť. 2 obytné miestnosti sú ešte extra zateplené.

Vykurovanie je dvojakého charakteru - plynové a krbové, ktoré je možné efektívne regulovať a zamieňať. Celkovo sa tu nachádzajú dva krby - jeden v rámci rodinného domu a druhý vonku vo vysunutej záhradnej kuchyni. Zaujímavou súčasťou obytného priestoru je aj sauna, ktorá je strategicky umiestnená oproti kúpeľni ako aj blízko ku vchodu domu. Rovnako sú k dispozícii dve WC a dve kúpelne - vnútorné - celoročné a vonkajšie - letné.

Rodinný dom prešiel kompletnou prerábkou pred 15 rokmi - stavebné úpravy, strecha - krovy a elektrika.

Na pozemku je k dispozícii aj pivnica - suchá a studená na uskladnenie úrody, ako aj vonkajšia WC búdka, veľké ohnisko na opekanie a grilovanie, sklenník, vysunutá funkčná kuchyňa s krbom, vonkajšie WC so sprchou a umývadlom, 2 kôlničky, búda pre psa - voliéra a rovnako aj studňa, ktorá má už v súčasnosti len okrasný charakter.

Na pozemku nie je kanalizácia, ale túto funkciu nahrádza žumpa. K dispozícii je obecná voda.

Výhodou je možnosť parkovať pred rodinným domom ako aj pred bránou a rovnako je k dispozícii samostatná garáž vo dvore spojená s dielňou.

Mesačné náklady vychádzajú cca 100 Eur mesačne - elektrika a plyn. V dome je aj internet, ktorý je momentálne odstavený a je možnosť opätovného pripojenia.

Na dome neviaznu žiadne ťarchy. Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch parciel - na prvej je rodinný dom - zastavaný pozemok a na druhej parcele - záhrada. Túto druhú časť - parcelu je možné do budúcnosti využiť

Momentálne ja záhrada je plná sadov - slivky, jablká, orech, gaštany ako aj hrozno, kvety, je možné si vytvoriť aj svoju vlastnú kompostáreň.

Veľkým plusom je, že v rámci kúpnej ceny je ešte k dispozícii ako bonus ku kúpe tejto krásnej haciendy aj funkčný pozemok - orná pôda vo výmere 500 m2, ktorý je cez ulicu v rámci nezastavanej časti obce.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová, Rsc.
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
142 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
965 000 €
Cena prenájmu
1 490 €/mesiac
Generuje sa PDF