×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Lokalita, dispozícia a interiérové prvky budú hlavnými lákadlami.

Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I), Björnsonova
100.00 m2
Miestností: 3
Balkón: Áno
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
279 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
3 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
100.00 m2
Počet izieb
3
Poschodie
4
Počet poschodí budovy
5
Stav
Úplne prerobený
Mesačné náklady
100.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Zariadený
Vykurovanie
Vlastné plyn
Balkón
Nie
Výťah
Nie
Terasa
Nie
Predzáhradka
Nie
Lodžia
Áno
Pivnica
Áno
Plocha pivnice
10.00 m2
Názor makléra

Výmera: 89,67m2
Loggia: 5,28m2
Počet izieb: 3
Stav: kompletná rekonštrukcia
Pivnica: áno (10m2)
Poschodie: 4/5
Náklady: 102,51€/mesiac (+ náklad na plyn - vlastné vykurovanie)
Vybavenie: zariadený
Parkovanie: verejné (vyhradené státie pre obyvateľov staré...

Viac info

Výmera: 89,67m2
Loggia: 5,28m2
Počet izieb: 3
Stav: kompletná rekonštrukcia
Pivnica: áno (10m2)
Poschodie: 4/5
Náklady: 102,51€/mesiac (+ náklad na plyn - vlastné vykurovanie)
Vybavenie: zariadený
Parkovanie: verejné (vyhradené státie pre obyvateľov starého mesta)
Orientácia: SZ nočná časť a denná JV

Táto ponuka nie je len tak pre hociakého klienta. Architektonické štúdio Muur ktoré je zodpovedné za toto dokonalé dielo, hrdo sa ním pýši, nám jasne definovalo ideálneho kupcu.

Mladý pár ktorý zvažuje rozšírenie počtu členov svojej rodiny no zároveň nechce prísť o štandard a komfort kvalitne riešeného bývania. Tento byt je prakticky ale aj mladistvý, ľahko pokryje nároky akejkoľvek životnej situácie a to s prehľadom.

Pri tejto 3 ročnej rekonštrukcii sa naozaj nešetrilo a do bytu sa kupovali len tie najkvalitnejšie materiály a nábytky, čo sa odrazilo aj na samotnej cene rekonštrukcie. Viac Vám ich popíšeme na osobnej obhliadke. Aby sme Vás však len ľahko navnadili tak vymenujeme pár detailov, ktoré dostanú tohto kandidáta do zoznamu Vašich potenciálnych kúp.

V celom byte sú lepené drevené dubové parkety (česané drevo, hr.:14mm) ošetrené olejom, pričom v kúpeľni a na toalete parkety vystriedala talianská gresová dlažba a obklady. Kúpeľňa je vrátane vane, sprchového kútu a dvojumývadla. Osamostatnená toaleta má svoje samostatné umývadlo a okno.

Kuchynská linka je vrátane vstavaných spotrebičov, indukčnej varnej dosky, elektrickej rúry a umývačky riadu. Obývacia izba pozostáva z obývačkovej steny s úložnými priestormi, so vstavaným barom, rohovej sedacej súpravy vyrobenej na mieru a celú atmosféru dotvára dlhý kvetináč so vstavaným biokrbom.

Celá denná časť má v strope zabudovanú klimatizáciu (Samsung) a podlahové vykurovanie. To zabezpečuje spomínaný vlastný plynový kotol. Podlahové kúrenie nájdeme aj v spojovacích častiach akými sú chodby. Rovnako aj v kúpeľni. Kotol aj práčka sú šikovne umiestnené v chodbe v roll-dore.

Bytový dom je pamiatkovo chránená murovaná stavba, ktorú čaká už schválená rekonštrukcia fasády a vnútorných priestorov, vrátane rozvodov, vnútorných omietok, okien v spoločných priestoroch a nová strešná krytina. Vnútorný dvor sa bude rovnako revitalizovať.

Björnsonova ulica sa nachádza v pešej blízkosti historického centra. Bytový dom je v tichej časti ulice s vlastným uzavretým dvorom. V blízkosti sa nachádza kompletná občianská vybavenosť (jasle, škôlky, gymnázium, poliklinika, potraviny, trhovisko). V lokalite sa nachádzajú parky, v pešej dostupnosti je aj nám.Slobody.

O voľné chvíle a ich vyplnenie určite nebude núdza. Príďte sa na ponuku pozrieť a postaráme sa o kompletný servis a poradenstvo.

Menej info
Dominik Petrovič
0950 880 132
Napísať správu
Predajná cena
279 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Generuje sa PDF