×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Praktický, dizajnový s nostalgickou atmosférou.

Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I), Björnsonova
94.39 m2
Miestností: 3
Balkón: Áno
Verejné Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
262 000 €
Parkovanie
Verejné Parkovanie
Poddruh
3 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
94.39 m2
Počet izieb
3
Poschodie
4
Počet poschodí budovy
5
Stav
Úplne prerobený
Mesačné náklady
148.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Zariadený
Vykurovanie
Vlastné plyn
Balkón
Nie
Výťah
Nie
Terasa
Nie
Predzáhradka
Nie
Lodžia
Áno
Pivnica
Áno
Plocha pivnice
10.00 m2
Názor makléra

Výmera: 89,67m2
Loggia: 5,28m2
Počet izieb: 3
Stav: kompletná rekonštrukcia
Pivnica: áno (10m2)247247
Poschodie: 4/5
Náklady: 102,51€/mesiac (+ náklad na plyn - vlastné vykurovanie, cca. 48€)
Vybavenie: zariadený
Parkovanie: verejné (vyhradené státie pre ...

Viac info

Výmera: 89,67m2
Loggia: 5,28m2
Počet izieb: 3
Stav: kompletná rekonštrukcia
Pivnica: áno (10m2)247247
Poschodie: 4/5
Náklady: 102,51€/mesiac (+ náklad na plyn - vlastné vykurovanie, cca. 48€)
Vybavenie: zariadený
Parkovanie: verejné (vyhradené státie pre obyvateľov starého mesta)
Orientácia: SZ nočná časť a denná JV

Táto ponuka nie je len tak pre hociakého klienta. Architektonické štúdio Muur ktoré je zodpovedné za toto dokonalé dielo, hrdo sa ním pýši, nám jasne svojou prácou definovalo ideálneho kupcu.

Mladý pár ktorý zvažuje rozšírenie svojej rodiny o nový prírastok, no zároveň nechce prísť o štandard a komfort kvalitne riešeného bývania v samotnom centre mesta. Tento byt je prakticky ale aj mladistvý, ľahko pokryje nároky akejkoľvek životnej situácie a to s prehľadom.

Pri tejto 3 ročnej rekonštrukcii sa naozaj nešetrilo a do bytu sa kupovali len tie najkvalitnejšie materiály a nábytky, čo sa odrazilo aj na samotnej cene rekonštrukcie. Viac Vám ich popíšeme na osobnej obhliadke. Aby sme Vás však len ľahko navnadili tak vymenujeme pár detailov, ktoré dostanú tohto kandidáta do zoznamu Vašich potenciálnych kandidátov na obhliadku. Keby len na obhliadku, Vy ho budete chcieť od momentu keď do neho vstúpite.

V celom byte sú lepené drevené dubové parkety (česané drevo, hr.:14mm) ošetrené olejom, pričom v kúpeľni a na toalete parkety vystriedala talianská gresová dlažba a obklady. Kúpeľňa je vrátane vane, sprchového kútu a dvojumývadla. Osamostatnená toaleta má svoje samostatné umývadlo a okno.

Kuchynská linka štandardne osadená vstavanými spotrebičmi, vrátane indukčnej varnej dosky, elektrickej rúry a umývačky riadu. Obývacia izba pozostáva z obývačkovej steny s úložnými priestormi, so vstavaným barom, rohovej sedacej súpravy vyrobenej na mieru a celú atmosféru dotvára dlhý kvetináč so vstavaným biokrbom.

Celá denná časť má v strope zabudovanú klimatizáciu (Samsung) a podlahové vykurovanie. To zabezpečuje spomínaný vlastný plynový kotol. Podlahové kúrenie nájdeme aj v spojovacích častiach akými sú chodby. Rovnako aj v kúpeľni. Kotol aj práčka sú šikovne umiestnené v chodbe v roll-dore skryté Vašej pozornosti.

Bytový dom je pamiatkovo chránená murovaná stavba, ktorú čaká už schválená rekonštrukcia fasády a vnútorných priestorov, vrátane rozvodov, vnútorných omietok, okien v spoločných priestoroch a nová strešná krytina. Vnútorný dvor sa bude rovnako revitalizovať. Novinkou je výťah na medziposchodiach, ktorý sa dal aktuálne správcom naceniť.

Björnsonova ulica sa nachádza v pešej blízkosti historického centra. Bytový dom je v tichej časti ulice s vlastným uzavretým dvorom. V blízkosti sa nachádza kompletná občianská vybavenosť (jasle, škôlky, gymnázium, poliklinika, potraviny, trhovisko). V lokalite sa nachádzajú parky, v pešej dostupnosti je aj nám.Slobody.

O voľné chvíle a ich vyplnenie určite nebude núdza. Príďte sa na ponuku pozrieť a postaráme sa o kompletný servis a poradenstvo.

Menej info
Dominik Petrovič
0950 880 132
Napísať správu
Predajná cena
262 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
196 000 €
Cena prenájmu
599 €/mesiac
Generuje sa PDF