×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Hľadáte komfort rodinného domu v Bratislave? Dá sa to aj takto.

Bratislava-Lamač (Bratislava IV), Pod Zečákom
94.46 m2
Miestností: 4
Balkón: Áno
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
299 900 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
4 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
94.46 m2
Počet izieb
4
Poschodie
1
Počet poschodí budovy
2
Stav
Novostavba
Mesačné náklady
133.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Zariadený čiastočne
Vykurovanie
Vlastné plyn
Balkón
Nie
Výťah
Nie
Terasa
Áno
Predzáhradka
Áno
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Plocha pivnice
Neuvedená
Názor makléra

Výmera: 94,46m2
Výmera predzáhradky: 131m2
Terasa: 13,14m2
Počet izieb: 4
Podlažie: ⅓
Materiál: tehla
Stav: Novostavba
Zariadenie: Čiastočne
Vykurovanie: Vlastné plynové (mediátorsú radiátori)
Parkovanie: Vyhradené vonakjšie parkovacie státie
Orientácia: J...

Viac info

Výmera: 94,46m2
Výmera predzáhradky: 131m2
Terasa: 13,14m2
Počet izieb: 4
Podlažie: ⅓
Materiál: tehla
Stav: Novostavba
Zariadenie: Čiastočne
Vykurovanie: Vlastné plynové (mediátorsú radiátori)
Parkovanie: Vyhradené vonakjšie parkovacie státie
Orientácia: JZ denná časť, nočná je na východ
Lokalita: Vynikajúca lokalita s rýchlou dostupnosťou do mesta, napojenie na D1 či D2. Infraštruktúra je naozaj na dosah, do 5 minút je obchodno-zábavne centrum BORY Mall, Metro, Decathlon, Hornbach, Tesco, Lidl, Zdravotné stredisko, škola, škôlka. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko prírody tvorenou okolitými lúkami a lesným porastom. Len na Železnú studienku Vám to po starej ceste poza TESCO nezabiere peši viac ako 25 minút.

*4 izbu je nutné dorobiť, pôvodne bol byt síce 4 izbový no aktuálny majitelia si otvorili dennú časť čím prišli o jednu spálňu

Novostavby v Lamači nie sú zrovna artikel ktorý by sa v ponuke nehnuteľností objavoval pravidelne. Síce najmenšia mestká časť no ako jedinej sa jej darí obhajovať svoj ráz v zmysle územného plánu a pre svoj prírodný charakter je vyhľadávanou lokalitou.

Ponuka 3 izbového bytu na ulici Pod Zečákom, tá sa vyznačuje zástavbou viacgeneraačných rodinných domov a nachádza v novostavbe 4 podlažného bytového domu v uzavretom areáli.

K hlavným benefitom určite patrí vyhradené parkovacie státie v rámci udržiavaného areálu ktoré je rovnako predmetom predaja.

Areál ako taký je perfektným priestorom pre hranie sa detí. Či už si pred domom rozmiestnite dve futbalové bránky alebo sa s deťmi budete len tak byciklovať, tento areál je bezpečným priestorom kde ich budete mať vždy pod dohľadom.

Neopomenuteľným faktom je predzáhradka s výmerom celých 131m2, ktoré dopĺňa dennú časť bytu a je plynule prepojená prechodom cez prestrešenú terasu. V rámci predzáhradky sa nachádza už založená záhrada s odrstenou výsadbou, ktorá už prináša aj úrodu.

Len si to predstavte, na nedeľné raňajky si vybehnete z kuchyne, ktorá je prepojená s obývaciou izbou natrhať čerstvú zeleninu ako doplnok k raňajkám. Záhrada je nenáročná na údržbu a tak môžete pozorovať deti hrajúce sa na trávniku aj cez okná kuchyne počas varenia alebo priamo z obývačky.

Na pozemku ktorý je vo výlučnom vlastníctve sa nachádza aj oficiálna stavba záhradného domčeka, kde uschováte všetko potrebné záhradné náčinie či iné sezónne vybavenie ktoré by v byte len zaberalo miesto. Rovnaku tu vybavíte aj perfektné rodinné posedenia na záhradnom nábytku s grillom a krásnym výhľadom. Najmä podvečer keď slnko zachádza za kopce Devinskej Kobyli.

Keď sme už pri samotnom byte, ten je zariadený nábytkom vyhotoveným na mieru a po praktickej stránke patrí asi k tomu najlepšiemu čo sme do teraz videli. Množstvo úložného priestoru, praktická dispozícia, vlastné vykurovanie pekne schované v stavanej skrini a mnoho iných aspektov ktoré robia z bývania úžasné bývanie.

O pozitívach by sme v tomto prípade vedeli písať asi ešte na ďalšie strany. Každopádne ak Vás tento kandidát na budúce bývanie zaujal, nemali by ste si nechať újsť možnosť obhliadky, nakoľko sa nám v ponuke dlho neohreje :)

Menej info
Dominik Petrovič
0950 880 132
Napísať správu
Predajná cena
299 900 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Generuje sa PDF