×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Bez kompromisov. Unikátna dispozícia a výbeh Podkolibského lesíka sa skĺbilo v jedno.

Bratislava-Nové Mesto (Bratislava III), Svätovavrinecká
85.71 m2
Miestností: 3
Balkón: Áno
Garážové Státie
Popis nehnuteľnosti
Cena
219 900 €
Parkovanie
Garážové Státie
Poddruh
3 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
85.71 m2
Počet izieb
3
Poschodie
2
Počet poschodí budovy
5
Stav
Novostavba
Mesačné náklady
112.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Zariadený
Vykurovanie
Áno
Balkón
Áno
Výťah
Áno
Terasa
Nie
Predzáhradka
Nie
Lodžia
Áno
Pivnica
Áno
Plocha pivnice
5.00 m2
Názor makléra

Výmera: 76,11m2
Počet izieb: 3
Loggia: 4,6m2
Pivnica: 5m2
Poschodie: 2/5
Stav: novostavba
Zariadenie: zariadený
Vykurovanie: centrálne (kotolňa v bytovom dome)
Zálohové platby: 112€ / mesačne (+ garáž 14€/mesačne)
Parkovanie: garažové státie
Orientácia: S...

Viac info

Výmera: 76,11m2
Počet izieb: 3
Loggia: 4,6m2
Pivnica: 5m2
Poschodie: 2/5
Stav: novostavba
Zariadenie: zariadený
Vykurovanie: centrálne (kotolňa v bytovom dome)
Zálohové platby: 112€ / mesačne (+ garáž 14€/mesačne)
Parkovanie: garažové státie
Orientácia: SV
Virtuálna obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BqpaNHypUJR (skopírujte odkaz do prehliadača a prejdite sa po byte)

+ možnosť kúpiť aj s garážovým státím za 18.000€

Ponuka bytov v Novom Meste v posledným rokom prekvitá a leadrom v ponuke sú oblasti v okolí Tupého ulice, kde sa to novostavbami vo svahu Podkolibského lesíka rozrástlo. Výnimkou nie je ani Svätovavrinecká ulica, kde Vám prinášame ponuku dispozične zaujímavého 3 izbového bytu.

Prečo je tento byt zaujímavý aj práve dispozíciou? Zaujalo nás umiestnenie celkom dvoch spálni, ktoré je veľmi praktické a prirodzene oddelené od dennej časti. Túto dispozíciu už dnes v novostavbách nenájdete. V projekte Belária je asi najlepšie riešenou vôbec.

Samotná stavba bytového domu má celkom 6 podlaží, pričom to "prízemné" je tradične venované nebytovým priestorom, ktoré sa už pýšia spustenými prevádzkami. Nájdete tu kaviareň ale aj architektonické štúdio. Konštrukčným materiálom je železobetónový skelet s výmurovkou. Strecha bytového domu je rovná a pokrytá vegetáciou a štrkom. A okná, tie sú 6 komorové s izolačným 2 sklom.

Od zakúpenia majiteľka tento byt ešte neobývali. Postarali sa však o dokončenie do štandardu vhodnou voľbou materiálov, tým dominujú lesklé biele nábytky v kombinácii s laminátovou podlahou so vzorom dubu, krásne zladené s veľko-formátovou dlažbou v oddelenej toalete a kúpeľni. Kúpeľni dominuje priestranný sprchový kút s veľkou mliečnou sklenou tabulou.

Nemecká kuchyňa bola osadená do dennej časti, ktorá má vytvorený kuchynský kút prepojený s obývacou izbou využitím jedálenského stola. Je plne zariadená elektrospotrebičmi Bosh, vrátane umývačky riadu. Všetky materiály a prvky sú vyššej kvality, čo sme pocítili už pri prvom kontaktne, na kľučkách interiérových dverí.

Posledný odstave o byte venujeme loggii, ktorá ponúka krásny výhľad na Nové Mesto a ešte krajší na detské ihrisko, kde dohľad nad Vašimi deťmi hrajúcimi sa na preliezačkách nebude problém (keď spomíname deti, možno by sme aktuálnu spálňu vymenili s pracovňou a tak nie je problém do nej umiestniť aj 2 deti - výmera 18m2).

Samotný areál je riešený v zmysle moderných štandardov, ktoré sa dnes od developerov požadujú. Tým je veľké ihrisko, zázemie služieb v bytovom dome a v susedstve.

Približne 2 km od projektu nájdete široké spektrum služieb a zábavy (vrátane polyfunkčných nákupných stredísk Polus a Centrál, reštaurácií, kaviarní a bánk), športové a relaxačné zariadenia a zdravotné strediská (najväčšie zdravotnícke zariadenie – Kramáre).

Rodinka s deťmi si prídu na svoje vďaka rôznorodej ponuke detských ihrísk, predškolských a školských zariadení. Pre nadšencov športu a aktívnych športovcov sú k dispozícii viaceré možnosti oddychu a relaxu vrátane cykloturistiky a pešej turistiky.

Neváhajte si tento byt pridať na zoznam plánovaných obhliadok, stojí za to.

Menej info
Dominik Petrovič
0950 880 132
Napísať správu
Predajná cena
219 900 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
135 000 €
Predajná cena
196 000 €
Generuje sa PDF