×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Nadčasový rodinný dom s veľkorysým pozemkom s krásnou záhradou, bazénom - Svätý Jur

Svätý Jur (Pezinok), Na Pažiti
374.00 m2
Miestností: 7
Pozemok: 2 222.00 m2
Garáž
Popis nehnuteľnosti
Cena
649 000 €
Parkovanie
Garáž
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
374.00 m2
Výmera Pozemku
2 222.00 m2
Zastavaná Plocha
286.00 m2
Počet Podlaží
3
Počet izieb
7
Stav
Pôvodný
Zariadenie
Zariadený
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
10.00 m2
Druh prístupovej cesty
Asfaltová
Zateplený objekt
Áno
Vykurovanie
Vlastné plyn
Pivnica
Áno
Názor makléra

Tento rodinný dom je ideálnou voľbou pre náročného klienta, ktorý hľadá nadčasový dom s rozľahlým pozemkom 2222 m2. Krásna udržiavaná záhrada v parkovej úprave ponúka absolútne súkromie, príjemný relax, posedenie na terase s bazénom či pri ohnisku...

Viac info

Tento rodinný dom je ideálnou voľbou pre náročného klienta, ktorý hľadá nadčasový dom s rozľahlým pozemkom 2222 m2. Krásna udržiavaná záhrada v parkovej úprave ponúka absolútne súkromie, príjemný relax, posedenie na terase s bazénom či pri ohnisku a nadšencov pre záhradničenie určite poteši praktický záhradný domček, vlastná studňa aj ovocná výsadba.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 374 m2 je prakticky dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť, ponúka: 7 izieb, 3 kúpeľne, 4 toalety, 3 šatníky, množstvo úložného priestoru, samozrejmosťou je priestranná práčovňa a dvojgaráž s výmerou 60 m2.

Prízemie:
- samostatný šatník
- práčovňa s kotolňou
- dvojgaráž

1.NP - denná časť:
- vstupná hala
- samostatná toaleta
- pracovňa
- obývacia miestnosť s krbom
- jedáleň
- kuchyňa so samostatnou komorou
- hosťovská izba s vlastnou kúpeľňou ( sprchovací kút, umývadlo, toaleta )
Praktické dispozičné riešenie umocňuje aj fakt, že z každej izby, vrátane kuchyne je priamy vstup do záhrady.

2.NP - nočná časť:
- hala s dvomi šatníkmi
- hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou ( sprchovací kút, umývadlo, toaleta )
- ďaľšie 3 samostatné izby
- kúpeľňa ( dvojumývadlo, sprchovací kút, toaleta )

Z hľadiska kvality bývania je nutné spomenúť: dom je vybavený plastovými oknami s izolačným trojsklom a žalúziami, v šiestich izbách sa nachádzajú klimatizačné jednotky, v dome je zavedená štruktúrovaná kabeláž, optický kábel, bezpečnostný systém, domový vrátnik, kuchynská linka je plne zariadená vstavanými spotrebičmi. V technickej miestnosti sa nachádzajú dva plynové kotle, bazénová technológia - tlaková nádoba, úprava vody. Jeden kotol zabezpečuje vykurovanie domu - kombinácia podlahového kúrenia a radiátorov, druhý kotol slúži na ohrev vody v bazéne.
Nehnuteľnosť sa predáva aj so zariadením, viď. fotogaléria.

Pozemok je oplotený kovovým a murovaným plotom, k dispozícii sú dve vstupné brány - v prednej a zadnej časti pozemku.
Na pozemku sa nachádza murovaný záhradný domček so zastavanou plochou 45 m2, vŕtaná studňa ( hĺbka 12 m ), automatický zavlažovací systém, záhradné osvetlenie, bazén.
Záhrada je celoročne udržiavaná.

Lokalita
Rodinný dom je situovaný mimo hlavnej dopravnej komunikácie, ale zároveň jeho poloha umožňuje rýchle napojenie na okresnú cestu do hlavného mesta, ktoré je v bezprostrednej blízkosti, vzdialené len 10 km. Štvorprúdová komunikácia umožňuje prakticky do pár minút vojsť do Bratislavy cez jej mestskú časť Rača. Okrem cesty máte k dispozícii aj čoraz populárnejšiu vlakovú dopravu.

Z hľadiska služieb poskytuje Svätý Jur kompletnú občiansku vybavenosť, nájdete tu až 4 materské školy, základnú školu, zdravotnícke zariadenia a lekárne, potraviny a rôzne obchody, banky, gastro zariadenia, záhradné centrum či farmu. K doplnkovým službám, ktoré rozširujú portfólio poskytovaných občianských možností, môžeme priradiť kúpalisko, športový areál, park, ako i centrum s kultúrnymi pamätihodnosťami.
Lesy Malých Karpát, ktoré obklopujú mesto a dolinu taktiež predstavujú množstvo aktivít, či už hovoríme o pešej alebo cyklistickej turistike. K najznámejším destináciam patrí nepochybne Biely kríž, ktorý leží na hrebeni medzi Račou, Borinkou, Lozornom a Svätým Jurom. Svätý Jur je známy hlavne svojou vinohradnícko tradíciou. Svätojurské hody, otváranie vínnych pivníc pre verejnosť je každoročné kultúrne podujatie, ktoré radi navštevujú aj hostia zďaleka.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti osobnimakleri.sk

Menej info
Gabriela Macášková
0903 216 096
Napísať správu
Predajná cena
649 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Potenciál ktorý treba chytiť za "pačesy".
289.00 m2
Miestností: 6
Pozemok:
680.00 m2
Garážové Státie
Predajná cena
220 000 €
Generuje sa PDF