×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Dom so strategickou polohou vhodný aj na investíciu v lukratívnej lokalite

Bratislava-Nové Mesto (Bratislava III), Bárdošova
267.00 m2
Miestností: 6
Pozemok: 796.00 m2
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
U makléra
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
267.00 m2
Výmera Pozemku
796.00 m2
Zastavaná Plocha
267.00 m2
Počet Podlaží
3
Počet izieb
6
Stav
Pôvodný
Zariadenie
Nezariadený
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
Asfaltová
Zateplený objekt
Nie
Vykurovanie
Áno
Pivnica
Áno
Názor makléra

Ponúkame na predaj starší trojpodlažný rodinný dom na križovatke ulíc Bárdošova a Stromová, ktorý v sebe skrýva veľký potenciál: po rekonštrukcii je vhodný tak na bývanie, ako aj na investíciu, prípadne pre niekoho, kto chce mať svoj domov a podni...

Viac info

Ponúkame na predaj starší trojpodlažný rodinný dom na križovatke ulíc Bárdošova a Stromová, ktorý v sebe skrýva veľký potenciál: po rekonštrukcii je vhodný tak na bývanie, ako aj na investíciu, prípadne pre niekoho, kto chce mať svoj domov a podnikanie pod jednou strechou. Nakoľko dom má 2 samostatné vchody, je tu možnosť riešenia niekoľkých samostatných bytových jednotiek. Mysleli sme aj na parkovanie: je vyriešené pre 4 autá.
Výnimočnosťou tohto staršieho, ale štýlového tehlového domu je jeho poloha na strategickom a najkrajšom mieste celých Kramárov. Nachádza sa na veľkorysom 8-árovom oplotenom kaskádovitom pozemku a je umiestnený v jeho hornej časti – týči sa ako hrad s výhľadom na Kramáre a Horský park. Disponuje všetkými inžinierskymi sieťami – elektrina, plyn, voda, kanalizácia. A v neposlednom rade je výnimočnosťou aj cena, ktorá zodpovedá prakticky cene pozemku s inžinierskymi sieťami v tejto lokalite, avšak v našej ponuke je pridanou hodnotou táto kvalitná stavba: napriek svojmu veku dom a dokonca ani suterénne pivničné priestory nie sú napadnuté vlhkosťou.
Začnime teda obhliadku v suteréne, kde nájdete 2 veľké pivničné miestnosti, 2 kotly na ústredné kúrenie, ktoré je zavedené v celom dome a ďalšie vykurovacie teleso na tuhé palivo. Veľkou výhodou je táto alternatívna možnosť vykurovania oproti ústrednému kúreniu, nakoľko sú vyvedené tepelné prieduchy na všetky podlažia v izbách a sú zakončené vkusnými keramickými pieckami. V pivnici je zavedená studená aj teplá voda a nájdete tu zamurovanú vaňu na umývanie uskladnených vecí, keďže časť pivnice je vhodná na uskladnenie ovocia, zeleniny, vína či čohokoľvek. Prejdime na prízemie, kde nájdete kuchyňu, priestrannú komoru a jednu z izieb, samostatná toaleta s umývadlom je na medziposchodí. Prvé poschodie ponúka všetko pre útulný domov: veľkú spálňu, kúpeľňu, šatník a priestrannú svetlú obývaciu izbu, z ktorej vyjdete na štýlovú zasklenú verandu, na ktorej si budete môcť vychutnávať rannú či poobednú kávičku a kochať sa výhľadom na Horský park a panorámu Kramárov.
A nezabudnime na druhý samostatný vchod, ktorý v sebe ukrýva jednoizbový byt so všetkým, čo k nemu patrí: kuchyňou, izbou, toaletou a miestnosťou vhodnou na kúpeľňu.
Ak pridáme bohatú občiansku vybavenosť - nemocnica, poliklinika, lekárne, pošta, kostol, škola, škôlka, niekoľko reštaurácií, obchody, kultúrne stredisko, blízkosť MHD – nezostáva nám iné, ako Vás pozvať na obhliadku tejto výnimočnej nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás :)

Menej info
JUDr. Kvetoslava Kvalténiová
0905 723 144
Napísať správu
Predajná cena
U makléra
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
965 000 €
Cena prenájmu
1 490 €/mesiac
Generuje sa PDF