×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Posledné atraktívne pozemky Partizánska, Marianka

Marianka (Malacky), Neuvedené
1 014.00 m2
Garáž
Popis nehnuteľnosti
Cena
132 000 €
Parkovanie
Garáž
Poddruh
komerčná zóna
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
1 014.00 m2
Určenie
Pozemok/Bývanie
Možná zastavaná plocha
Neuvedená
Elektrina
Na pozemku
Plyn
-
Voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Názor makléra

Hľadáte stavebný pozemok v Marianke na kt. by ste sa realizovali, no nelákajú Vás štandardizované pozemky v novo zastavaných blokoch? Tak potom tu pre Vás máme silného kandidáta.

Ponúkame na predaj dva pozemky (spolu alebo zvlášť) o rozlohe ideál...

Viac info

Hľadáte stavebný pozemok v Marianke na kt. by ste sa realizovali, no nelákajú Vás štandardizované pozemky v novo zastavaných blokoch? Tak potom tu pre Vás máme silného kandidáta.

Ponúkame na predaj dva pozemky (spolu alebo zvlášť) o rozlohe ideálnych 10 árov. Rozmery? 13,5 krát 75 metrov na zvažujúcom sa teréne. Pozemok je v podstate rozdelený na dve úrovne a stavať sa dá na oboch. No mi odporúčame stavbu umiestniť v spodnej časti pri uličnej čiare.

Pozemok je pokrytý krásnymi odrastenými drevinami a Vy už tak nemusíte čakať kým Vám odrastú tie Vami posadené. Už len preriediť a ponechať si tie najkrajšie alebo rovno všetky.

Inžinierske siete sú zastúpené možnosťou pripojenia na elektrinu a kanalizáciu.                Zdrojom vody je studňa s bohatou hĺbkou (22metrov) s nepretržitým dostatkom vody. Do budúcna je perspektíva realizácie prívodu plynu a obecnej vody.

Máme k dispozícii oficiálnu územno plánovaciu informáciu a rovnako sme si potvrdili možnosť udelenia stavebného povolenia. Stačí už len predložiť projekt stavby a môžete začať.

Prostredie samo osebe je unikátne charakterom lesného prostredia. Všade na vôkol je samá zeleň a s ohľadom na fakt že pre autá ide o slepú ulicu, tak Vás nebude trápiť ani nedostatok súkromia. Deti sa spokojne môžu hrať na ulici v priebehu celého dňa. Alebo behať po svahu.

Občianske zázemie v rámci Marianky nebudeme popisovať, nakoľko ide o pomerne rýchlo sa rozrastajúcu oblasť na úrovni Stupavy. S rastúcim počtom obyvateľov s trvalým pobytom musí stíhať aj kapacita infraštruktúry a sociálnej vybavenosti. 

Radi Vám o možnostiach výstavby povieme na osobnej obhliadku. Tú si neváhajte dohodnúť, nakoľko je po pozemkoch veľký dopyt.

Viac o našich makléroch a ešte viac nehnuteľností nájdete na našej stránke osobnimakleri.sk

Menej info
Miroslav Kocúr
0948 423 501
Napísať správu
Predajná cena
132 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Generuje sa PDF