×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Dokončenie rodinného domu v Podháji podľa Vašich predstáv

Hviezdoslavov (Dunajská Streda), Hviezdoslavov
102.00 m2
Miestností: 4
Pozemok: 765.00 m2
Garáž
Popis nehnuteľnosti
Cena
154 900 €
Parkovanie
Garáž
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
102.00 m2
Výmera Pozemku
765.00 m2
Zastavaná Plocha
123.50 m2
Počet Podlaží
1
Počet izieb
4
Stav
Novostavba
Zariadenie
Nezariadený
Materiál
Porobeton
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
-
Zateplený objekt
Áno
Vykurovanie
Vlastné elektrické
Pivnica
Nie
Názor makléra

Máme pre Vás zaujímavú ponuku rodinného domu, ktorý je aktuálne dokončený v stave holodomu, no po Vami preferovanom výbere podláh, dlažby a iného bude dokončený do vyhotovenia typu štandard. Ukončenie prác od výberu materiálov a farieb do jedného ...

Viac info

Máme pre Vás zaujímavú ponuku rodinného domu, ktorý je aktuálne dokončený v stave holodomu, no po Vami preferovanom výbere podláh, dlažby a iného bude dokončený do vyhotovenia typu štandard. Ukončenie prác od výberu materiálov a farieb do jedného mesiaca.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 101,,6 m2 sa nachádza na priestrannom pozemku o výmere až 765 m2. Dispozične sa môžete tešiť na veľkú obývaciu izbu, ktorá je spojená s kuchyňou a jej jedálenskou časťou, tri plnohodnotné samostatné izby, z toho dve s pripraveným priestorom pre šatník, kúpeľňu, v ktorej bezproblémovo umiestnite sprchovací kút, vaňu a umývadlo, samostatnú toaletu s umývadlom, komoru a samozrejme vstupnú chodbu, z ktorej vchádzate hneď do obývacej izby, alebo chodby, z ktorej sa pre zmenu dostanete do troch izieb a kúpeľne.
Ako bolo uvedené, dom je aktuálne v štádiu hodolomu, na Vás ostáva vybrať plávajúce podlahy, dlažby, obklady, sanitu či odtieň vonkajšej omietky, podľa Vášho vkusu. V štandarde sú okrem iného aj biele vypínače, zásuvky, elektrické podlahové vykurovanie, interiérové dvere, plastové okná s trojsklom v antracitovej farbe, príprava na rekuperáciu, vonkajšie žalúzie v obývacej izbe a v kuchyni. V štandarde nie je započítané čerpadlo, bojler a vybudovanie terasy.
Dom je postavený z Ytongu o hrúbke 300 mm, vnútorné priečky sú s hrúbkou 100 mm, zateplenie polystyrénom takisto 100 mm, strechu pokrýva strešná krytina značky Mediterran čiernej farby, štandardom sú aj odkvapové rúry a dažďové zvody čiernej farby. Pozemok bude kompletne oplotený zeleným pletivom do výšky 1,80 metra, z prednej strany bude postavený murovaný plot s výškou 1,30 metra so vstupnou bránkou a bránou pre auto.

Lokalita: Rodinný dom leží v slepej uličke obce Hviezdoslavov, konkrétnejšie v jeho časti Podháj. V obci nájdete materskú školu, niekoľko gastro zariadení a samozrejme aj obecný úrad. Neďaleko, vo vzdialenosti približne dvoch kilometrov, v obci Kvetoslavov, máte k dispozícii aj železničnú zastávku, vďaka ktorej sa viete komfortne dopraviť do Bratislavy. Portfólio služieb je väčšie v blízkom meste Šamorín, kde nájdete už aj polikliniku, ďalšiu materskú školu, základné školy, gymnázium a aj vysokú školu, potraviny COOP Jednota, Billa či Tesco, ďalšie gastro prevádzky, banky a bankomaty, drogériu, knižnicu, kostol či iné služby.

Viac o našich makléroch a ešte viac ponúk na osobnimakleri.sk

Menej info
Miroslav Kocúr
0948 423 501
Napísať správu
Predajná cena
154 900 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
298 000 €
Miloslavov dvojdom pripravený k nasťahovaniu
103.00 m2
Miestností: 4
Pozemok:
325.00 m2
Verejné
Predajná cena
153 900 €
Generuje sa PDF