×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Voderady Panské - bývanie, ktoré Vás nenechá chladnými

Voderady (Trnava), Voderady Pánske
139.86 m2
Miestností: 4
Pozemok: 629.00 m2
Garáž
Popis nehnuteľnosti
Cena
168 000 €
Parkovanie
Garáž
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
139.86 m2
Výmera Pozemku
629.00 m2
Zastavaná Plocha
Neuvedená
Počet Podlaží
-
Počet izieb
4
Stav
Novostavba
Zariadenie
Nezariadený
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
-
Zateplený objekt
Áno
Vykurovanie
Áno
Pivnica
Nie
Názor makléra

Lokalita: Vaše nové bývanie v obci Voderady spĺňa všetky podmienky na pokojné bývanie v blízkosti lesa, vrátane perfektných občianskych služieb. K dispozícii máte materskú školu, základnú školu, zdravotné stredisko so stomatologickou ambulanciou, ...

Viac info

Lokalita: Vaše nové bývanie v obci Voderady spĺňa všetky podmienky na pokojné bývanie v blízkosti lesa, vrátane perfektných občianskych služieb. K dispozícii máte materskú školu, základnú školu, zdravotné stredisko so stomatologickou ambulanciou, potraviny, pizzeriu, poštu či ďalšie doplnkové služby ako kaderníctvo, stavebniny, fitness centrum a multifunkčné športové ihrisko. V blízkosti je takisto priestor na prechádzky v parkoch či možnosť navštíviť kultúrne pamiatky.

Oblasť poskytuje výborné dopravné napojenie hneď do troch krajských miest, konkrétne Trnavy, Nitry a Bratislavy. Spomedzi troch menovaných miest, Voderady ležia najbližšie pri Trnave, vzdialenosť do Bratislavy je 35 km. Okrem spomínaných miest sa viete prakticky okamžite napojiť aj na diaľnicu D1. Perličkou celej lokality je aj stále populárnejší Outlet Voderady s desiatkami predajní tých najznámnejších značiek, ktorý sa nachádza len 5 minút od Vášho bývania.

Dom s katalógovým označením Euroline Bungalov 1174 dispozične pozostáva z troch samostatných izieb, obývacej izby s kuchyňou a špajzou a kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a prípravou na práčku. Druhá toaleta sa nachádza v samostatnej miestnosti. K domu prislúcha terasa aj garáž, možnosť parkovania je aj pred domom. Vonkajšia fasáda je vo farebnom prevedení bielo-šedá, ktorú perfektne dopĺňa čierna strecha s väzníkovým krovom, ktorý umožňuje využiť veľký priestor na odkladanie vecí. Použitá škridla je značky KM Beta, ktorá je rovnako kvalitná ako Bramac. Výber vnútornej farby stien, interiérových dverí, podláh, kachličiek aj sanity je už priamo na Vás.

Dom je postavený z brúsenej tehly a samozrejme je aj zateplený. Kúrenie je riešené podlahovým systémom, realizovaná je aj príprava na komín, vonkajšie žalúzie, vypínače či zásuvky. Okrem toho, že dom leží na veľkom pozemku so všetkými inžinierskymi sieťami, disponuje aj veľmi kvalitnou pitnou vodou zo studne, ktorá je hlboká až 80 metrov. Na požiadanie je možné vyvŕtať vlastnú studňu.

Viac o našich makléroch a ešte viac ponúk na osobnimakleri.sk

Menej info
Ľubica Diničová
+421 2/334 183 96
Napísať správu
Predajná cena
168 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
298 000 €
Miloslavov dvojdom pripravený k nasťahovaniu
103.00 m2
Miestností: 4
Pozemok:
325.00 m2
Verejné
Predajná cena
153 900 €
Generuje sa PDF