×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

VO VÝSTAVBE Tak tu to dýcha životom a energiou. Novobudovaná časť Miloslava.

Miloslavov (Senec), Novovybudovaná ulica
103.00 m2
Miestností: 4
Pozemok: 340.00 m2
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
153 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
103.00 m2
Výmera Pozemku
340.00 m2
Zastavaná Plocha
67.00 m2
Počet Podlaží
2
Počet izieb
4
Stav
Novostavba
Zariadenie
Nezariadený
Materiál
Porobeton
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
Asfaltová
Zateplený objekt
Áno
Vykurovanie
Vlastné elektrické
Pivnica
Nie
Názor makléra

Výmera: 103m2
Celková výmera pozemku: 320m2 (z toho zastavaná 67m2)
Počet izieb: 4
Počet podlaží: 2
Materiál: Ytong
Stav: Novostavba
Zariadenie: Štandard bez kuchynskej linky
Vykurovanie: Elektrický bojler (150l) ELIZ a podlahové vykurovanie DEVI
Dom je...

Viac info

Výmera: 103m2
Celková výmera pozemku: 320m2 (z toho zastavaná 67m2)
Počet izieb: 4
Počet podlaží: 2
Materiál: Ytong
Stav: Novostavba
Zariadenie: Štandard bez kuchynskej linky
Vykurovanie: Elektrický bojler (150l) ELIZ a podlahové vykurovanie DEVI
Dom je napojený na: elektrinu, obecnu vodu a kanalizáciu, je bez plynu
Parkovanie: 2x Vyhradené vonkajšie parkovacie státie
Orientácia: Z a V

Výstavba týchto dvojdomov je momentálne vo VÝSTAVBE , urobená je už základová doska, začínajú sa ťahať obvodové múry. Plánované dokončenie , kolaudácia je FEBRUÁR - MAREC 2020. Domy boli osadené na tichej ulici novo vybudovanej lokality ktorá sa teší veľkej obľube. Dôvodom je najmä rastúce zázemie infraštruktúry a služieb, čo časom pridá na hodnote tejto nehnuteľnosti. Pri kúpe radíme klientom aby vždy okrem emócie zohľadňovali aj likviditu ponuky s odstupom času. Tu je to splnené na jednotku.

Okrem plánovaného otvorenia napojenia na Bratislavský obchvat sa nachádza len 2km od predmetnej stavby a otvorený má byť už 2020. Zatiaľ sa sem dostanete hneď niekoľkými cestami, cez Rovinku, Studené alebo aj priamo z Podunajským Biskupíc cez Vinohradnícku cestu.

Okrem iného bude viesť popri rodinných domoch cyklochodník, ktorým sa dopravíte aj na neďalekú železničnú zastávku Alžbetin Dvor či na Košariská ktoré sú dokonalé pre pasívnu alebo aktívnu letnú rekreáciu.

Toto sú všetko aspekty ktoré pridajú na atraktivite ponuky a budú časom zohľadnené v cene. Nehovoriac o Vašom komforte bývania ktoré má už dnes slušné zázemie. Technické riešenia a zvolené materiály sa postarajú o trvácnosť stavby.

Ako stavebný materiál sa použil Ytong s vynikajúcimi termo izolačnými vlastnosťami., zateplenie 16cm . V mieste kde hraničia tieto dva domy je jeho hrúbka celkom 250mm na každej strane s 20mm dilatáciou. Nad tým celým sa nachádza strecha kde sa použila betónová krytina Bramac (čierna), pričom fasáda je bielej farby (Baumit) doplnená 6 komorovými oknami s trojsklom od spoločnosti Gallea. Zateplenie je realizované minerálnou vlnou o hrúbke 140mm, zateplenie polyst. 16cm, .Vykurovanie je podlahové elektrické, bojler na ohrev vody 150l ELIZ, , dom je bez plynu , špajza poteší každú domácu pani, internet v každej izbe poteší asi celú rodinku, ešte sa tu nachádza další odkladací priestor pod schodami, 2x WC , technická miestnosť.

Interiér BUDE kompletne nachystaný na nasťahovanie. V ŠTANDARDE BUDE: plavajúce podlahy a dlažby v kúpelniach sú veľkoformátové obklady a kompletná sanita, interierové dvere, zámková dlažba, oplotenie, pozemok zrovnaty, optický kábel pri dome, predpríprava na alarm, domáci videovrátnik, vodovodná šachta vonku, prístupvá cesta je OBECNÁ + SÚKROMNÁ, právo prechodu, pozemok je mimo zastavaného územia obce, parkovanie možne pre 2 až 3 autá, stačí sa UŽ LEN NASŤAHOVAŤ ,

V okolí máte v rámci pešej dostupnosti zmrzlináreň, pre rodinné prechádzky, či kúpanie na Košariskách. Okrem toho je to slušná občianska vybavenosť suplovaná Dunajskou Lužnou, potraviny zastúpené najbližšou Coop jednota, reštauráciami či lekárňou Lavandula. Základná škola je na 5 minút autom, celkom 5km. Čo viac si priať?

Poďte na obhliadku :)

Menej info
Ľubica Diničová
0911 717 372
Napísať správu
Predajná cena
153 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
224 900 €
Predajná cena
199 000 €
Generuje sa PDF