×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1

Nová Dedinka (Senec), Poľovnícka
98.01 m2
Miestností: 4
Balkón: Nie
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
146 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
4 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
98.01 m2
Počet izieb
4
Poschodie
Prízemie
Počet poschodí budovy
-
Stav
Novostavba
Mesačné náklady
100.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Nezariadený
Vykurovanie
Vlastné plyn
Balkón
Nie
Výťah
Nie
Terasa
Nie
Predzáhradka
Áno
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Plocha pivnice
Neuvedená
Názor makléra

Ponúkame predaj 4 izbového bytu , prízemného, v obci Nová Dedinka /Senec/ na Poľovníckej ulici,kde sa už nebude nič vystavovať, v blízkosti preteká potok Čierna voda, možnosť prechádzok, vidieť rôzne vtáky, labute.
Ulica je kľudná, tichá, stavba je...

Viac info

Ponúkame predaj 4 izbového bytu , prízemného, v obci Nová Dedinka /Senec/ na Poľovníckej ulici,kde sa už nebude nič vystavovať, v blízkosti preteká potok Čierna voda, možnosť prechádzok, vidieť rôzne vtáky, labute.
Ulica je kľudná, tichá, stavba je rozostavaná, dokončenie do konca leta, predáva sa v štádiu holobytu, bez vonkajších úprav, bez plotu, sanity, interiérových dverí, bez podláh,aj dlažieb. To je už na novom majiteľovi, aby si dal to , čo sa bude páčiť jemu. Firma vie dokončiť do štandardu, cca 15000e.
Stavba je tehla,/250/, zateplená 12cm, veľké francúzske okná, veľa svetla v byte, vykurovanie radiátory, plynový kotol, vstup je spoločná prístupová cesta., nakoľko sú na pozemku tri byty, pričom má každý svoj vlastný pozemok, na prístupovej ceste je daná šachta a v nej má každý vlastník bytu svoje hodiny na vodu, každý má svoju žumpu,/ do budúcna sa už rieši v danej lokalite aj čistička/.
Napojenie na všetky IS, okrem kanalizácie, je tam žumpa/12m2/
Ak ste veľká rodina, alebo priatelia a chcete bývať vedľa seba, práve teraz Vám ponúkame 3 bytové jednotky vedľa seba . ale každý má vlastný pozemok,/záhradu/ svoj vstup do bytu, len prístupová cesta je spoločná ,vybudovaných je tu 8 parkovacích státí, ku každému bytu sú dve, dve sú ešte voľné.
Byt č. 1 má pozemok o veľkosti :380m2+57,33+28 /parc.: 95/8, 95/9,95/17, 95/18
užitková plocha 98,01m2, zast. 111m2, strecha je rovná, zasypaná štrkom, veľké francúzske okná s výstupom do záhrady, dobrá zvuková izolácia,plus podlahy proti hluku kročavosti.Vykurovanie , radiatory, plynový kotol, JZ/SV strana
Samozrejmosťou je , že vieme pomôcť pri kúpe bytu aj s hypotékou.Samotný byt je prízemný, dobre riešený: vstupná chodba, WC, 3x izba, obývacia časť prepojená s jedálňou a kuchyňou, kúpeľňa s vaňou, pračkou, umývadlo.
Neváhajte ma kontaktovať, prevediem Vás touto nehnuteľnosťou s odborným stavebným dozorom, ak by ste sa chceli popýtať ešte niečo naviac.
Rozmery daných miestností v byte Vám prinesiem pri obhliadke /pôdorys/
Nová dedinka : v jej obci je samozrejmosťou škôlka, škola 1. aj 2 . stupeň, knižnica, benzínová pumpa, kostol, kvetinárstvo, potraviny, reštaurácie, fitness, 5x autobusová zastávka, kozmet. aj kader. služby, detské ihriská, plavby po potoku Čierna Voda na kanoe, hudobná , umelecká škola, .....

Menej info
Ľubica Diničová
+421 2/334 183 96
Napísať správu
Predajná cena
146 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Generuje sa PDF