×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Predaj 2 izbový byt v Dúbravke so zníženou cenou

Bratislava-Dúbravka (Bratislava IV), Gallayova
53.70 m2
Miestností: 2
Balkón: Nie
Verejné Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
118 000 €
Parkovanie
Verejné Parkovanie
Poddruh
2 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
53.70 m2
Počet izieb
2
Poschodie
3
Počet poschodí budovy
3
Stav
Čiastočne prerobený
Mesačné náklady
168.00 €
Materiál
Panel
Zariadenie
Zariadený
Vykurovanie
Áno
Balkón
Nie
Výťah
Nie
Terasa
Nie
Predzáhradka
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Áno
Plocha pivnice
2.40 m2
Názor makléra

Byt sa nachádza na treťom poschodí nízkopodlažného bytového domu, ktorý má zrenovovanú strechu a má naplánované dobudovanie výťahu do roku 2019. Dispozične byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, jednej samostatnej izby, samostatnej kuchyne, k...

Viac info

Byt sa nachádza na treťom poschodí nízkopodlažného bytového domu, ktorý má zrenovovanú strechu a má naplánované dobudovanie výťahu do roku 2019. Dispozične byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, jednej samostatnej izby, samostatnej kuchyne, kúpeľne s vaňou, oddelenej toalety a predsiene. Predáva sa zariadený, súčasní majitelia si odnášajú len chladničku a práčku. Ostatný nábytok môže v byte ostať, poprípade môže byť z bytu vyprataný. V kuchyni ostáva kompletne zariadená kuchynská linka, okrem spomínanej chladničky. V obývacej izbe máte k dispozícii veľkú sedaciu súpravu a obývačkovú stenu, v spálni nájdete posteľ a skrine. Úložný priestor je dostatočný pri zachovaní nábytku, no je možné vyžívať aj látkovú pivnicu a na odkladanie bicyklov, kočíka a lyží môžete využiť spoločnú kočíkareň.

Lokalita: Gallayova ulica leží na konci Dúbravky v pokojnej lokalite s dostatkom zelene, blízko obratiska električiek, v oblasti, v ktorej sa môžete spoľahnúť na kompletné občianske služby. V blízkosti nájdete zdravotné stredisko, lekárne, materskú školu, dve základné školy, strednú priemyselnú školu, potraviny Billa, kaviarne, reštaurácie, banky a bankomaty, poštu, kino či iné služby. Výborné možnosti služieb poskytuje neďaleký OD Saratov.
Z dopravného hľadiska máte dobrú dostupnosť do centra bratislavy po hlavnej ceste, poprípade môžete využiť aj diaľnicu D2. Okrem Vášho osobného automobilu sa viete spoľahnúť aj na električkové linky č.4 a 5 s dostupnosťou do centra na Šafárikovo námestie, Obchodnú ulicu a aj k Račianskemu a Trnavskému mýtu.

Viac o našich makléroch a ešte viac ponúk na osobnimakleri.sk

Menej info
Ľubica Diničová
+421 2/334 183 96
Napísať správu
Predajná cena
118 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Generuje sa PDF