×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Posledný 3izbový byt v novostavbe na Bystrickej

Bratislava-Devínska Nová Ves (Bratislava IV), Bystrická
112.60 m2
Miestností: 3
Balkón: Áno
Verejné Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
161 000 €
Parkovanie
Verejné Parkovanie
Poddruh
3 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
112.60 m2
Počet izieb
3
Poschodie
Prízemie
Počet poschodí budovy
4
Stav
Novostavba
Mesačné náklady
Neuvedené
Materiál
Porobeton
Zariadenie
Nezariadený
Vykurovanie
Áno
Balkón
Nie
Výťah
Áno
Terasa
Áno
Predzáhradka
Áno
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Plocha pivnice
0.00 m2
Názor makléra

Lokalita: Projekt Devínske lúky postavený v tichom prostredí bude poskytovať svojim budúcim obyvateľom kľud a dostatok možností pre plnohodnotné bývanie. Niet sa čo čudovať, prostredie neďaleko centrálnej časti Devínskej Novej Vsi, ponúkajúcej kom...

Viac info

Lokalita: Projekt Devínske lúky postavený v tichom prostredí bude poskytovať svojim budúcim obyvateľom kľud a dostatok možností pre plnohodnotné bývanie. Niet sa čo čudovať, prostredie neďaleko centrálnej časti Devínskej Novej Vsi, ponúkajúcej kompletnú občiansku vybavenosť, napojenie na diaľnice D1 a D2, široké spektrum služieb v nákupnom centre Bory Mall, možnosti turistiky, prechádzok v prírode, či blízke Malé Karpaty so svojou pestrosťou sú len jednými z mnohých pozitív danej lokality.

Samozrejmosťou novostavby sú kvalitné Ytong tvárnice, zateplenie z minerálnej vlny/polystyrénu hrúbky 100 mm. Deliace steny medzi jednotlivými bytmi sú betónové o hrúbke až 200 mm, ktoré zabraňujú šíreniu hluku. Podlahy sú betónové, ich súčasťou je aj tepelná izolácia a zvukový izolant v podobe kročajovej vrstvy. Zábradlie balkónov/loggií má betónovú/oceľovú konštrukciu. Na chodbách, balkónoch a terasách je položená protišmyková dlažba. V novostavbe je samozrejme možné využiť plyn, elektriku, ako aj studenú a teplú vodu. Vykurovanie zabezpečuje centrálna kotolňa. Okná sú plastové, zvonka antracitová fólia, zvnútra biele s 5-komorovým systémom. Vonkajšie parapetné dosky sú hliníkové s antracitovou farbou a vnútorné plastové s bielou farbou.


Byty sú predávané v štandarde v stave holobyt, disponujú umývadlom, pákovou batériou, sifónom, WC - závesný systém, známej značky JIKA. Vybavenie bytu neobsahuje kuchynskú linku, obkladačky a dlažby v kúpeľni, konečnú úpravu podláh, interiérové dvere a zárubne. Súčasťou ceny je aj dvojitý náter stien a stropov bielou farbou.
Dokončenie je na novom majiteľovi podľa vlastných predstáv

Menej info
Ľubica Diničová
+421 2/334 183 96
Napísať správu
Predajná cena
161 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Generuje sa PDF