×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Posledné 4 izbové byty v tehlovej novostavbe Koliba s predzahradkou, alebo terasou

Bratislava-Nové Mesto (Bratislava III), Tupého
101.00 m2
Miestností: 3
Balkón: Nie
Garáž
Popis nehnuteľnosti
Cena
373 840 €
Parkovanie
Garáž
Poddruh
4 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
101.00 m2
Počet izieb
3
Poschodie
Prízemie
Počet poschodí budovy
4
Stav
Novostavba
Mesačné náklady
100.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Nezariadený
Vykurovanie
Áno
Balkón
Nie
Výťah
Áno
Terasa
Nie
Predzáhradka
Áno
Lodžia
Nie
Pivnica
Áno
Plocha pivnice
7.40 m2
Názor makléra

Lokalita: Obľúbená oblasť Koliby je už tradične vyhľadávaným miestom na bývanie, ktoré ponúka oázu pokoja, ticha, ako aj očarujúci výhľad na naše hlavné mesto. Obyvateľom poskytuje možnosť vyraziť si na prechádzky do neďalekých lesov, či ku Kamzík...

Viac info

Lokalita: Obľúbená oblasť Koliby je už tradične vyhľadávaným miestom na bývanie, ktoré ponúka oázu pokoja, ticha, ako aj očarujúci výhľad na naše hlavné mesto. Obyvateľom poskytuje možnosť vyraziť si na prechádzky do neďalekých lesov, či ku Kamzíku, alebo na Železnú studničku.
Obyvatelia majú do pár minút pešo možnosť navštíviť kaviareň, bufet, o niečo viac krokov musia spraviť preto, aby sa dostali k montessori materskej škole, potravinám, pekárni, či Tesco Express.
Do lokality sa dá komfortne dostať pomocou osobného automobilu, či MHD, v podobe trolejbusu linky č.203, ktorou sa dostanete k Šancovej ulici, Prezidentskému palácu, hradu, parlamentu atď. Tupého ulica má naplánovanú infraštruktúrnu rekonštukciu v zmysle územného plánu zóny Podhorský Pás.
Na neďalekých Kramároch nájdu fakultnú nemocnicu, materskú školu, základnú školu, potraviny Terno a Tesco, rôzne gastro prevádzky, ako aj množstvo služieb.

Bytových domov je celkovo 7, typovo boli navrhnuté ako vilové domy, ktoré si vzájomne neprekážajú vo výhľade na mesto. Každý bytový dom má 4 poschodia, pod nimi sa nachádzajú veľkoplošné garáže. Na prvých troch podlažiach sú na každom poschodí 4 byty, na 4. podlaží nájdete len 2 byty. Celkový počet bytov v jednom bytovom dome je teda 14, v nasledovných typoch: 2 x 2-izbové, 6 x 3-izbové a 6 x 4-izbové. Byty na prízemí majú k dispozícii vlastné predzáhradky a byty na poslednom poschodí terasy.

 
Obvodové murivo tvorí pálená tehla s tepelnou izoláciou, priečky sú takisto z pálenej tehly, steny medzi bytmi tvorí betón a tehla, pričom stropy sú čisto z betónu. Podlahy v bytoch sú tvorené z penového polystyrénu a cementového sadrového poteru. V celom bytovom dome sú osadené hliníkové okná s izolačným trojsklom, byty majú k dispozícii aj elektricky ovládateľné žalúzie v obývacej miestnosti, v ostatných miestnostiach je len príprava na ne, obklad kúpeľne je už na výbere samotných majiteľov. V každej obytnej miestnosti sú samozrejmosťou aj dátové rozvody. Dvere do bytov sú samozrejme bezpečnostné s 3.triedou bezpečnosti, návštevy môžete vidieť aj cez videotelefón. V rámci štandardu máte aj umývadlo, batériu, závesné WC značky JIKA. V kuchynskej časti nájdete prípravu na digestor a v každej obytnej miestnosti prípravu na klimatizáciu. Garáže sú chránené bránou na diaľkový ovládač pre každé jedno garážové státie. Špečialitou bytov na najvyššom podlaží je príprava na krb, či možnosť osadenia vírivky na terase.
V bytoch prúdenie vzduchu, Skolaudované v lete 2018, právoplatnosť v decembri 2018, súpisné aj popisné číslo, UPC, telekom , orange, podané na katastri z rozostavaných na byty, každý byt má svoj termostat ,konvektor v obývačke, v ostatných izbách radiatory, el.varná doska, alebo indukčná, toaleta, umývadlo je dané, zásuvky , vypínače, vymaľované na bielo, el.vrátnik, bezpečnostné vchodové dvere.

K dispozícii máme aj iné 4 izbové byty
A104 - 332390,-e
B103- 332390,-e
C104- 338676e
D104- 332390,-e
E104- 334253,-e

F103- 338676,-e
F104- 334253,-e
G104- 324941,-e

Menej info
Ľubica Diničová
+421 2/334 183 96
Napísať správu
Predajná cena
373 840 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Generuje sa PDF