×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

CELOROČNE obývateľná CHATA pod Sanbergom /nie je možné čerpať hypotekárny úver/

Bratislava-Devínska Nová Ves (Bratislava IV), Devínska cesta
140.00 m2
Miestností: 6
Pozemok: 1 600.00 m2
Garáž
Popis nehnuteľnosti
Cena
285 600 €
Parkovanie
Garáž
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
140.00 m2
Výmera Pozemku
1 600.00 m2
Zastavaná Plocha
140.00 m2
Počet Podlaží
3
Počet izieb
6
Stav
Čiastočne prerobený
Zariadenie
Zariadený čiastočne
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
6.00 m2
Druh prístupovej cesty
-
Zateplený objekt
Áno
Vykurovanie
Vlastné pevné palivo
Pivnica
Áno
Názor makléra

Lokalita: Chata, ako aj nadpis hovorí, leží v tichej oblasti medzi Devínom a Devínskou Novou Vsou. Charakteristickou črtou tejto lokality je možnosť využiť voľný čas na plno či už v podobe turistiky, ako aj prechádzok okolo zrúcaniny hradu Devín n...

Viac info

Lokalita: Chata, ako aj nadpis hovorí, leží v tichej oblasti medzi Devínom a Devínskou Novou Vsou. Charakteristickou črtou tejto lokality je možnosť využiť voľný čas na plno či už v podobe turistiky, ako aj prechádzok okolo zrúcaniny hradu Devín na mieste, kde Slovensko hraničí s Rakúskom a do Dunaja sa vlieva rieka Morava.
Čo sa týka občianskej vybavenosti, tú v dostatočnej miere poskytuje mestská časť Devínska Nová Ves, v ktorej máte k dispozícii materské školy, základné školy, potraviny, lekári, lekárne, kaviarne, reštaurácie, pošta a iné. V blízkosti sa nachádza aj čoraz viac populárne nákupné centrum Bory Mall, ktoré taktiež poskytuje množstvo služieb.
Oblasť zaručuje dobrú dostupnosť po Devínskej ceste do centra mesta. Okrem vášho osobného automobilu sa môžete spoľahnúť aj na mestskú hromadnú dopravu, Dopravný podnik Bratislava v lokalite prevádzkuje autobusovú linku č.29, ktorá premáva od VolksWagenu až po Nové Slovenské národné divadlo s dobrým intervalom odchodov.

Chata poskytuje možnosť celoročného bývania ako aj dostatok priestoru pre komfortné bývanie. Samozrejmosťou je zavedená elektrika aj mestská voda, práve vďaka ktorým môžeme chatu označiť za celoročne obývateľnú.
Na prízemí nájdete priestrannú kuchyňu s jedálňou, samostatnú izbu, kúpeľňu s dlhou vaňou, špajzu, v ktorej sa nachádzajú skrine a bojler, slúžiaci na ohrev vody, ďalej toaleta a 2 miestnosti slúžiace na odloženie vecí.
Na prvom poschodí je pre zmenu obývacia izba so zariadením, mini kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a 2 izby - spálňa a detská izba s východom na terasu.
Druhé poschodie predstavujú 2 samostatné izby.

Na rozľahlom pozemku nájdete množstvo využiteľnej pôdy pre sadenie zeleniny, ovocia, poprípade okrasných rastlín. Aktuálne sú tu aj vysadené stromy, menovite: višňa, marhuľa, broskyňa, figa a vŕba. Zasadený je tu aj vinič a ríbezle, ktoré spolu s vyššie uvedenými stromami dotvárajú príjemný a hlavne zelený charakter prostredia, v ktorom sa nachádza chata.  

Viac o našich makléroch a ešte viac ponúk na osobnimakleri.sk

Menej info
Ľubica Diničová
+421 2/334 183 96
Napísať správu
Predajná cena
285 600 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
298 000 €
Miloslavov dvojdom pripravený k nasťahovaniu
103.00 m2
Miestností: 4
Pozemok:
325.00 m2
Verejné
Predajná cena
153 900 €
Generuje sa PDF