×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Bývanie s mestom na dlani a nie len cez okno.

Bratislava-Nové Mesto (Bratislava III), Tupého
73.70 m2
Miestností: 2
Balkón: Nie
Garážové Státie
Popis nehnuteľnosti
Cena
207 195 €
Parkovanie
Garážové Státie
Poddruh
2 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
73.70 m2
Počet izieb
2
Poschodie
1
Počet poschodí budovy
4
Stav
Novostavba
Mesačné náklady
100.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Nezariadený
Vykurovanie
Áno
Balkón
Nie
Výťah
Áno
Terasa
Nie
Predzáhradka
Áno
Lodžia
Nie
Pivnica
Áno
Plocha pivnice
3.80 m2
Názor makléra

Výmera: 73.77m2
Výmera predzáhradky: 34.5m2
Počet izieb: 2
Podlažie: 1
Stav: novostavba
Zariadenie: holobyt
Vykurovanie: ústredné
Parkovanie: možnosť dokúpenia parkovacieho státia v hodnote 12.000€

Ak hľadáte bývanie v dostupnej vzdialenosti do centra a...

Viac info

Výmera: 73.77m2
Výmera predzáhradky: 34.5m2
Počet izieb: 2
Podlažie: 1
Stav: novostavba
Zariadenie: holobyt
Vykurovanie: ústredné
Parkovanie: možnosť dokúpenia parkovacieho státia v hodnote 12.000€

Ak hľadáte bývanie v dostupnej vzdialenosti do centra a v merítku máte benefity ako parkovanie v podzemnej garáži, predzáhradka s neskromnou výmerou a očarujúcim výhľadom tak ste na správnej adrese.

Obľúbená oblasť Koliby je už tradične vyhľadávaným miestom na bývanie, ktoré ponúka oázu pokoja ako aj výhľad na naše hlavné mesto. Obyvateľom poskytuje možnosť vyraziť si na prechádzky do neďalekých lesov, či ku Kamzíku, alebo na Železnú studničku. To oceníte najmä ako rastúca rodina. Prechádzky v príjemne vlhkej klíme lesného porastu sú na nezaplatenie v týchto teplách.

Obyvatelia majú do pár minút pešo možnosť navštíviť kaviareň, bufet, o niečo viac krokov musia spraviť preto, aby sa dostali k montessori materskej škole, potravinám, pekárni, či Tesco Express. Do lokality sa dá komfortne dostať pomocou osobného automobilu, či MHD s ktorou je to do centra necelých 15 minút.

Samotný byt sa nachádza na prízemí 5 podlažnej mestskej vily pričom na podlaží nájdete len 3 susedov. Mestské vily s krásnym výhľadom sú postavené z najkvalitnejších materiálov. Nosným prvkom je pálená tehla s tepelnou izoláciou ktorú nájde v obvodovom murive a vnútorné nosné a deliace priečky sú rovnako z pálenej tehly. Stropy sú betónové s tepelnou a zvukovou izoláciou.

Komfortu a súkromiu prispievajú hliníkové okná s izolačným trojsklom, pričom na oknách dennej časti sú osadené aj elektricky ovládané exteriérové zálužie. Okrem exteriérových žalúzií ktoré prispievajú k zlepšeniu interiérovej teploty v horúcich dňoch disponuje každá miestnosť predprípravou na osadenie klimatizačných jednotiek.

Byt sa predáva v štádiu holobytu, čo znamená že je na budúcom majiteľovi voľba materiálu pre dokončenie podláh, interiérových dverí vrátane obložiek, obkladov kúpeľní. Čo na druhej strane poteší kúpeľňa disponuje osadenou sanitou ako umývadlo, batéria, závesné WC značky JIKA.

Dnes táto časť Bratislavy ponúka byty v rámci niekoľkých projektov novostavieb pričom sa kvalitatívne pomerne dorovnávajú. Výber bytu je v tomto prípade skutočne voľba preferencie lokality a vhodnej preferencie.

Ak Vás táto ponuka bytu zaujala radi Vás bytom prevedieme a sprostredkujeme všetky podklady. Rovnako vieme sprostredkovať servis dokončenia na kľúč.

Menej info
Ľubica Diničová
0911 717 372
Napísať správu
Predajná cena
207 195 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
162 530 €
Predajná cena
152 005 €
Predajná cena
195 985 €
Generuje sa PDF