×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Zaujímavé a čarovné bývanie či relax len na skok od Bratislavy

Berg (Bruck an der Leitha), Freizeitcentrum Berg
82.00 m2
Miestností: 3
Pozemok: 260.00 m2
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
139 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
82.00 m2
Výmera Pozemku
260.00 m2
Zastavaná Plocha
Neuvedená
Počet Podlaží
1
Počet izieb
3
Stav
Čiastočne prerobený
Zariadenie
Zariadený
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
Asfaltová
Zateplený objekt
Nie
Vykurovanie
Vlastné elektrické
Pivnica
Nie
Názor makléra

Exkluzívne ponúkame malý rodinný domček - rekreačnú chatku v rámci komplexu Freizeitzentrum Berg - Rakúsko.Táto lokalita v sebe skrýva relax, pohodu v podobe víkendového alebo celoročného bývania so súkromným jazerom. Ide o miesto, ktoré je od Bra...

Viac info

Exkluzívne ponúkame malý rodinný domček - rekreačnú chatku v rámci komplexu Freizeitzentrum Berg - Rakúsko.Táto lokalita v sebe skrýva relax, pohodu v podobe víkendového alebo celoročného bývania so súkromným jazerom. Ide o miesto, ktoré je od Bratislavy vzdialené len 5 km.

Ide o pokojné, komunitné bývanie, ktoré je ohradené, vstup je súkromný cez elektrickú bránu. Chatka sa rozpriestiera na 82 m2, plus je k dispozícii priestranná záhrada a vlastná sauna na pozemku v malom domčeku vedľa chatky. Má k dispozícii vlastný vchod, záhradu, obývačku s kuchyňou a 3 izbami plus samostatnú zimnú predsieň - kumbál, samostatnú kúpelňu, toaletu a tiež podkrovie.

Tým, že je jednopodlažná je vhodná aj pre dôchodcov na trávenie voľného času a na víkendy. Predáva sa kompletne zariadená so všetkým príslušenstvom, nachádzajúcim sa na záhrade, v dome a saune. Nový majiteľ bude mať v nájme aj prístupovú cestu, ktorá vedie k jazeru. Každý domček má vlastný alebo spoločný prístup k jazeru, čo je garantované spoločenstvom. Výhodou je, že je v druhej rade od jazera, čo činí menej ako 50 m. V chatke sa dá bývať celoročne a je možné ju aj vykurovať.

Je možné sa kúpať v celom jazere, je obkolesené viacerými vstupmi - mólami a sprchami. K dispozícii je aj spoločné miesto na opekanie či zábavu.

K domčeku podľa čísla, prislúcha aj vlastné vyhradené parkovanie kúsok od chatky. Ročne náklady činia 1000 Eur - čo zahŕňa nájom, smeti, voda a správa. Plus elektrina 20 Eur, ak sa nekúri.

Kúrenie je elektrické. Možnosť kúrenia pevným palivom, pripojenie vyhrievaného telesa na jestvujúci komín.

Je dobré vidieť a presvedčiť sa osobne. Na obhliadke budú poskytnuté ďalšie informácie a detaily a rovnako aj podklady a dokumenty o kúpe.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
139 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
298 000 €
Miloslavov dvojdom pripravený k nasťahovaniu
103.00 m2
Miestností: 4
Pozemok:
325.00 m2
Verejné
Predajná cena
153 900 €
Generuje sa PDF