×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Rodinný domček s krásnou klenbovou pivnicou v dedinke Berg

Berg (Bruck an der Leitha), Neuvedená
65.00 m2
Miestností: 2
Pozemok: Neuvedená
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
87 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
65.00 m2
Výmera Pozemku
Neuvedená
Zastavaná Plocha
Neuvedená
Počet Podlaží
2
Počet izieb
2
Stav
Novostavba
Zariadenie
Zariadený čiastočne
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
Betónová
Zateplený objekt
Áno
Vykurovanie
Áno
Pivnica
Áno
Názor makléra

Ak Vás zaujímajú nehnuteľnosti a hľadáte bývanie v Rakúsku, tak ste na správnej adrese. Máme za úžasnú cenu dispozične veľmi zaujímavo riešený, šikovný menší rodinný domček, ktorý svojou štruktúrou s dvoma poschodiami, teraskou, vlastným parkova...

Viac info

Ak Vás zaujímajú nehnuteľnosti a hľadáte bývanie v Rakúsku, tak ste na správnej adrese. Máme za úžasnú cenu dispozične veľmi zaujímavo riešený, šikovný menší rodinný domček, ktorý svojou štruktúrou s dvoma poschodiami, teraskou, vlastným parkovaním a úžasným rozsiahlym priestorom v podobe klenbovej pivnice uspokojí nároky nového majiteľa či už v podnikaní alebo bývaní. Nachádza sa na začiatku Bergu. Krásny výhľad na Bratislavu je zaručený.

Ide o menšiu stavbu určenú na bývanie, avšak podľa individuálnej potreby je možné ho využiť aj na podnikanie či prípadnú kanceláriu v dolnej časti spojenú s bývaním v hornej časti. Vzhľadom na dispozíciu domu je možné využiť jednu časť na vlastné bývanie a druhú časť na prenajímanie ako investíciu. Cena nájmu za celý objekt sa orientuje približne od 750 Eur a viac. Výber je už na Vás.

Dom má vek 6 rokov. Dom má spravené kompletné rozvody elektriny a tiež vody. Rozloha jednotlivých častí sú nasledovné: rozloha pozemku 120m2, zastavaná plocha 50m2. Jednotlivé časti majú výmeru: prízemné podlažie 28,5m2, klenbová pivnica 26m2, na poschodí jedna miestnosť s 31m2, terasa 20m2 a pozemok so schodmi a parkovaním ďalších cca 35m2.

Prízemie je nedokončené v rozostavanom stave – holodom, avšak nachádza sa tu elektrické kúrenie, je tu predpríprava na krb – krbová vložka, zapojená voda, elektrická prípojka s hodinami. Na dokončenie ostáva dorobiť podlahy, obklady a dlažbu, rovnako sociálne zázemie. Predpokladaný rozpočet na potrebnú rekonštrukciu je odhadom 8.000 – 11.000 Eur. Vrchné poschodie je komplet obývateľné, ktoré bude možné vidieť na základe osobnej obhliadky. Je možné dorobiť v rámci ceny aj betonovo-
drevené - točité schody v prípade záujmu.

Rodinný dom je vyhotovený z klasických materiálov, disponuje bezpečnostnými plastovými dverami a oknami. Strecha je klasická pálená bobrovka, vrchná časť má terasu bez dlažby. Vonkajšie schody na vrchné poschodie sú spravené z betónu, kameňa a dreva a zábradlie je nerezové. Rovnako sa na terase nachádza nerezová opora na hrozno s LED podsvietením.

Veľkým plusom sú 2 parkovacie miesta vo vrchnej časti pozemku prislúchajúcemu k rodinnému domu a tiež možnosť využiť aj dolné parkovanie pred vchodom domu – 1 parkovacie miesto.

V prípade záujmu je možné vybaviť čiastočný úver v rakúskej banke.

Bývanie v Bergu je veľmi atraktívne. Na skok je Kitssee s obchodným centrom na bežné nákupy, na skok do Bratislavy – len 5 minút autom.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová, Rsc.
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
87 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
965 000 €
Cena prenájmu
1 490 €/mesiac
Generuje sa PDF