×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Pokojné bývanie v kľudnej časti Prievozu s vlastným parkovacím miestom a súkromím pre oddych

Bratislava-Ružinov (Bratislava II), Domkárska
50.00 m2
Miestností: 2
Balkón: Nie
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
380 €/mesiac
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
Apartmán
Typ Obchodu
Prenájom
Výmera
50.00 m2
Počet izieb
2
Poschodie
Prízemie
Počet poschodí budovy
-
Stav
Úplne prerobený
Mesačné náklady
Neuvedené
Materiál
Zmiešané
Zariadenie
Zariadený
Vykurovanie
Vlastné elektrické
Balkón
Nie
Výťah
Nie
Terasa
Nie
Predzáhradka
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Plocha pivnice
Neuvedená
Názor makléra

Šikovný prenájom 2-izbového bytu o rozlohe 50 m2 na Domkárskej ulici teraz k dispozícii.

Byt sa nachádza na prízemí pristavanej bytovej jednotky so samostatným vstupom. Súkromie máte zaručené ako aj vlastné vyhradené parkovacie miesto vo dvore pr...

Viac info

Šikovný prenájom 2-izbového bytu o rozlohe 50 m2 na Domkárskej ulici teraz k dispozícii.

Byt sa nachádza na prízemí pristavanej bytovej jednotky so samostatným vstupom. Súkromie máte zaručené ako aj vlastné vyhradené parkovacie miesto vo dvore pred vchodom do bytu.

Celková obytná plocha bytu je 50 m2. Byt pozostáva zo samostatnej obývacej izby, kde je k dispozícii jedna posteľ ako aj pracovný stolík a TV. Chodba slúži ako odkladací priestor, nakoľko sa tam nachádza priestranný rolldor. V kúpeľni je sprchový kút spolu s wc ako aj práčkou.

Samostatná a nová kuchyňa Vás prekvapí svojou priestranosťou a využiteľnosťou, nakoľko sa tam nachádza aj jedálenský stôl a dva kuchynské - pracovné kúty a základné kuchynské vybavenie ako aj druhá posteľ.

Byt je kompletne zariadený a taký sa prenajíma. Kuchyňa vybavená elektrickou varnou doskou, kuchynskou rúrou, chladničkou s mrazničkou. Byt je chránený novými plastovými dverami. V byte je veľmi dobrá teplota, kde sa udržiava chlad, takže klíma nie je potrebná.

Byt sa nachádza sa vo výbornej a tichej lokalite, blízko na obchvat ako aj do Ružinova a centra. Byt je vhodný pre 1 osobu, prípadne 2 osoby max. Nájom bez detí a domácich zvierat.

Nájomné je 380 Eur pre 1 osobu, v prípade 2 osôb je cena nájomného 430 Eur mesačne. V cene je zahrnuté nájomné, energie, internet a TV - základné programy.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá prvé mesačné nájomné vo výške 380 Eur/430 Eur, vratný depozit vo výške 800 Eur - naraz alebo na polovicu plus provízia vo výške 380/430 Eur.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
380 €/mesiac
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Generuje sa PDF