×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Pekný a praktický prenájom v kúpeľnom mestečku pre 1 alebo 2 osoby

Piešťany (Piešťany), Valová
35.00 m2
Miestností: 1
Balkón: Áno
Verejné Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
380 €/mesiac
Parkovanie
Verejné Parkovanie
Poddruh
Garsónka
Typ Obchodu
Prenájom
Výmera
35.00 m2
Počet izieb
1
Poschodie
7
Počet poschodí budovy
9
Stav
Úplne prerobený
Mesačné náklady
Neuvedené
Materiál
Tehla
Zariadenie
Zariadený
Vykurovanie
Áno
Balkón
Áno
Výťah
Áno
Terasa
Nie
Predzáhradka
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Nie
Plocha pivnice
Neuvedená
Názor makléra

Šikovný prenájom teraz k dispozícii!

Exkluzívne prenajmeme pekný, praktický 1 izbový byt v Piešťanoch na Valovej ulici. Byt sa nachádza v tesnej blízkosti valu pri rieke Váh a rovnako parku a Hotelovej akadémie, preto je vhodný aj pre študentov t...

Viac info

Šikovný prenájom teraz k dispozícii!

Exkluzívne prenajmeme pekný, praktický 1 izbový byt v Piešťanoch na Valovej ulici. Byt sa nachádza v tesnej blízkosti valu pri rieke Váh a rovnako parku a Hotelovej akadémie, preto je vhodný aj pre študentov tejto akadémie ako aj nadstavbového štúdia či štúdia Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie UCM v Trnave a VŠ sv. Alžbety - Detašované pracovisko.

Byt Vás zaujme najmä svojou dispozíciou, praktickým a pekným vybavením a zariadením. Útulná chodba Vám s ponúka úložný priestor spolu s veľkou chladničkou a mrazničkou. Kúpelňa disponuje sprchovým kútom a za ním sa nachádza toaleta.

Chodbou prejdeme do kuchyne, kde sa nachádza denná časť spojená s nočnou časťou. Privíta Vás šikovný jedálenský stolík s veľkou manželskou posteľou a veľkým priestranným pohodlným gaučom. Ku komfortu určite prispieva veľká TV. Samozrejmosťou je aj skrinka ako aj veľká skriňa. Priestranný balkón s výhľadom do dvora Vám poskytuje dostatok relaxu ako aj úložného priestoru napr. na bicykel a pod. Posteľ dokonca ponúka na obidvoch stranách dodatočný úložný priestor ako válenda.

Okolie bytu disponuje bohatou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou. V okolí sa nachádza Delfín - potraviny, pražiareň kávy - kaviareň, len na skok Hotelová akadémia, krásny a obrovský piešťanský park, Dom umenia, kino, reštaurácie v rámci parku, hudobný salón Mušľa.

Val Vám umožňuje realizovať športové aktivity a po ňom sa dostanete na Prúdy v rámci Lida, ku koníkom ako aj do centra k Domu Umenia a Kolonádovému mostu ako aj ďalej po vale na Lodenicu - Sĺňavu.

Byt je vhodný pre 1 osobu, kde je cena nájmu vrátane energií 380 Eur na mesiac alebo pre dve osoby - pár či študentov, kde je cena 420 Eur vrátane energií. Byt má k dispozícii internet, TV ako aj spotrebiče - chladničku s mrazničkou, práčku, šporák.

Byt je k dispozícii od 01. Februára 2019.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
380 €/mesiac
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Generuje sa PDF