×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Nádherný a zariadený rodinný dom s veľkým pozemkom v Alžbetinom dvore

Miloslavov (Senec), Kukučínova
222.00 m2
Miestností: 5
Pozemok: 788.00 m2
Garáž
Popis nehnuteľnosti
Cena
294 000 €
Parkovanie
Garáž
Poddruh
Rodinný dom
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
222.00 m2
Výmera Pozemku
788.00 m2
Zastavaná Plocha
Neuvedená
Počet Podlaží
2
Počet izieb
5
Stav
Novostavba
Zariadenie
Zariadený
Materiál
Tehla
Výmera balkónov
Neuvedená
Druh prístupovej cesty
Betónová
Zateplený objekt
Nie
Vykurovanie
Vlastné plyn
Pivnica
Nie
Názor makléra

Počet izieb: 5
Cena: 294 000 € vrátane odmeny sprostredkovateľa
Mesačné náklady: cca 200 €
Úžitková plocha: 222 m2
Výmera pozemku: 788 m2
Materiál: tehla
Zateplenie: áno
Stav: novostavba, 13 rokov
Zariadenie: áno
Počet podlaží: 2
Parkovanie: áno, 2 garážové...

Viac info

Počet izieb: 5
Cena: 294 000 € vrátane odmeny sprostredkovateľa
Mesačné náklady: cca 200 €
Úžitková plocha: 222 m2
Výmera pozemku: 788 m2
Materiál: tehla
Zateplenie: áno
Stav: novostavba, 13 rokov
Zariadenie: áno
Počet podlaží: 2
Parkovanie: áno, 2 garážové miesta
Orientácia: Juhozápad, Západ a Severozápad

Lokalita: Obec Miloslavov a jej miestna časť Alžbetin Dvor, ležia len 10 kilometrov od Bratislavy. Z hľadiska občianskych služieb ponúka pestré spektrum služieb, ako napríklad materskú školu, základnú školu, potraviny, reštauráciu, poštu a fitness centrum spolu s wellness. V obci sa nachádza aj futbalové ihrisko s bufetom, kde si môžete futbal zahrať, ako i pozrieť. V lete isto oceníte blízkosť populárnych jazier Košariská, ktoré sa nachádzajú hneď v susednej obci. Samotná obec, ako aj jej spomínaná miestna časť Alžbetin Dvor, sa neustálne rozrastá a vytvára tak peknú komunitu ľudí.

Čo sa týka dopravy, tá je do obce riešená vlakovým a autobusovým spojením, ktoré obe ponúkajú alternatívu k individuálnej automobilovej doprave. Regio Jet, ktorý zabezpečuje vlakovú dopravu v tomto úseku smerom do Bratislavy, vysiela denne až niekoľko desiatok vlakov. Pre šoférov osobných automobilov máme pozitívnu správu a síce pripravovaný bratislavský obchvat R7, ktorý bude na obec priamo napojený.

Rodinný dom bol postavený z kvalitnej a hlavne hrubej tehly, strechu pokrýva kvalitný Bramac a samozrejmosťou je aj jeho zateplenie minerálnou vlnou. Dom má novú omietku, má aj zabezpečenú ochranu formou alarmu. Patria k nemu aj dve garážové miesta a skutočne rozľahlý pozemok, ktorý umožňuje mať posadené ovocné stromy i okrasné dreviny. Pri jeho veľkosti sa môžete pohrávať s myšlienkou na exteriérový bazén. Na pozemku sa nachádza aj studňa, altánok, v ktorom je možné tráviť dlhé letné večery či vonkajší krb.

Prízemie rodinného domu je z hľadiska dispozície rozdelené na vstupnú chodbu, z ktorej sa ďalej vchádza do priestrannej obývacej izby, v ktorej nájdete aj krb a je prepojená s kuchyňou, ako aj jedálenskou časťou. Samotná kuchyňa poskytuje kompletné zariadenie, vrátane vstavaných spotrebičov, inými slovami - len sa nasťahujete a môžete plnohodnotne bývať a aj variť. Na prízemí nájdete aj samostatnú izbu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletu. Zo spomínanej chodby je možné dostať sa do garáže.

Na poschodí sú umiestnené 2 samostatné izby, ktoré sú farebne odlíšené na chlapčenskú a dievčenskú, z oboch je popritom možné vyjsť na balkón. Na podlaží sa nachádza aj spálňa, v ktorej je šatník, kúpeľňa s rohovou vaňou s masážnymi funkciami a samostatná toaleta.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová, Rsc.
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
294 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Podobné nehnuteľnosti
Predajná cena
179 000 €
Cena prenájmu
1 490 €/mesiac
Generuje sa PDF