×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Máte radi vodu? Čo tak bývať v Troch vodách...

Malinovo (Senec), Tri Vody III.
100.60 m2
Miestností: 4
Balkón: Áno
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
168 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
4 izbový byt
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
100.60 m2
Počet izieb
4
Poschodie
2
Počet poschodí budovy
4
Stav
Novostavba
Mesačné náklady
270.00 €
Materiál
Tehla
Zariadenie
Zariadený čiastočne
Vykurovanie
Áno
Balkón
Áno
Výťah
Áno
Terasa
Nie
Predzáhradka
Nie
Lodžia
Nie
Pivnica
Áno
Plocha pivnice
Neuvedená
Názor makléra

Tri Vody Malinovo - zaujímavý developerský projekt, ktorý predstavuje tiché a pohodlné bývanie s vlastným parkovaním a prístupom k bazénu.

Komfortné bývanie vo veľkom a priestrannom byte, ktorý je kompletne zariadený, je voľný podľa dohody.

Ide ...

Viac info

Tri Vody Malinovo - zaujímavý developerský projekt, ktorý predstavuje tiché a pohodlné bývanie s vlastným parkovaním a prístupom k bazénu.

Komfortné bývanie vo veľkom a priestrannom byte, ktorý je kompletne zariadený, je voľný podľa dohody.

Ide o predaj 4-izbového bytu - 100,60 m2 (vrátane pivnice na chodbe) + 13,17 m2 - 3 samostatné balkóny. Momentálne je rozloženie izieb - na spálňu, detskú izbu, herňu a obývaciu izbu so samostatným KK. 3 balkóny sú zo spálne, detskej izby a obývacej izby.

Predávaný byt je situovaný v najlepšej časti Malinova, jej dostupnej časti do centra dediny a na hlavnú cestu. V okolí sú rodinné domy a táto kludná časť Vám zaručuje pokoj a príjemné bývanie v srdci Malinova.

Ide o novostavbu z roku 2016. Nachádza sa na 1. poschodí, kde je k dispozícii aj výťah. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Zariadenie bytu bolo robené na mieru. Veľkou výhodou je, že byt má podlahové vykurovanie, v každej izbe sú termostaty na samostatné regulovanie. Na chodbe v rámci roll doru sa nachádza kotol. V rámci obývacej izby sú dané protislnečné fólie a tiež je tam výrez na klímu.

Kuchyňa je kompletne zariadená a nachádzajú sa v nej všetky spotrebiče - umývačka riadu Bosch, kuchynská rúra a mikrovlnka - 2 v 1 - Electrolux a indukčná varná doska Electrolux. Nachádza sa tu aj zabudovaná chladnička a mraznička.

Milovníci úložného priestoru určite ocenia viaceré úložné priestory či už na chodbe, v spálni alebo v pivnici, ktorá je k dispozícii na chodbe.

K dispozícii sú 2 kúpeľne. V rámci prvej je sprchový kút, umývadlo. Vedľa nej je samostatné wc. V rámci druhej kúpeľne je vaňa spolu s wc.

Práčka a sušička nie je sú zahrnuté v cene bytu. Rovnako aj posteľ, gauč a ďalšie doplnky, na ktoré bude presne poukázané na obhliadke. Podľa dohody je možné si ponechať všetko zariadenie za finančnú nahradu - kompletne zariadený byt.

Je možné si k bytu dokúpiť dve vyhradené vonkajšie parkovacie miesta.

Bytový dom je z roku 2016 - ročná novostavba. Materiál sa skladá z betónu a tehly. Areál spravuje a stará sa o neho správca. Susedia sú najmä rodinky s deťmi a so psíkmi.

Okolie bytového domu obklopuje bazén ako aj reštaurácia, bar, obchodík s prírodnou kozmetikou ako aj psí salón.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová, Rsc.
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
168 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Generuje sa PDF