×
Náš tím Chcem byť maklér Obľúbené (0)

Hľadáte šikovný pozemok v Bergu? Tak to ste na správnej adrese.

Berg (Bruck an der Leitha), Berg
200.00 m2
Vyhradené Parkovanie
Popis nehnuteľnosti
Cena
79 000 €
Parkovanie
Vyhradené Parkovanie
Poddruh
pre rodinné domy
Typ Obchodu
Predaj
Výmera
200.00 m2
Určenie
Pozemok/Bývanie
Možná zastavaná plocha
Neuvedená
Elektrina
-
Plyn
-
Voda
-
Kanalizácia
-
Názor makléra

Hľadáte atraktívny stavebný pozemok na ktorom môžete okamžite stavať? Ponúkame vám pozemok ktorý sa nachádza centrálne v obci Berg. Ide o veľmi atraktívny pozemok, nakoľko stavebných pozemkov je tu veľmi málo, s dobrou polohou a výhľadom na jaze...

Viac info

Hľadáte atraktívny stavebný pozemok na ktorom môžete okamžite stavať? Ponúkame vám pozemok ktorý sa nachádza centrálne v obci Berg. Ide o veľmi atraktívny pozemok, nakoľko stavebných pozemkov je tu veľmi málo, s dobrou polohou a výhľadom na jazero Seepark, časť Kittsee a Petržalky. Vzhľadom na zaujímavú dispozíciu, predstavuje veľmi dobrú investíciu. Ideálne miesto pre rodinný dom, pre tých, ktorí chcú okamžite stavať a vedia využiť a oceniť potenciál pokojného bývania na dedine, s grilovaním na vlastnej cca 110m2 záhrade a zachovať jedinečnú koncepciu a atmosféru klenbovej pivnice, ktorá je typická pre vínne obce akou je aj obec Berg.

Ide o pozemok o rozmere 200m2 s veľmi zachovalou klenbovou pivnicou približne 60m2, ktorej stropy dosahujú až do výšky 4m. Pre informáciu, pivnica bola znalcom ohodnotená na základe znaleckého posudku na 30.000 Eur a je využiteľná ako wellnes, Fftness alebo klasická vínna pivnica.

Pozemok predstavuje stavebný pozemok s vydaným právoplatným stavebným povolením na zastavanie cca 84m2. K SP boli zaplatené všetky poplatky za inžinierske siete, geometrické zameranie, projekčná činnosť miestneho architekta a to v hodnote približne 24000,- EUR.

Plyn sa v Bergu nenachádza, na pozemku je dotiahnutá elektrina. Obecná voda, kanalizácia a ďalšie vonkajšie veci ako osvetlenie, chodník zabezpečí v cene obec.

K dispozícii je kompletná projektová dokumentácia. Predbežný rozpočet na stavbu s celkovou využiteľnou obytnou plochou je cca 158m2 plus suterén, je 115.000 Eur

Zároveň je táto projektová dokumentácia zahrnutá v cene. Stavebné povolenie je k dispozícii a je platné do roku 2020. Majiteľ vie byť nápomocný s výkopovými prácami, ale aj s výberom stavebnej firmy, ako aj pri vybavovaní potrebných povolení pre stavebnú činnosť na území rakúska.

Bývanie v Bergu je veľmi atraktívne. Na skok je Kitssee s obchodným centrom na bežné nákupy, na skok do Bratislavy – len 5 minút autom, cca 5km od hraničného prechodu Berg.

Menej info
Mgr. Lucia Boledovičová, Rsc.
0905 550 802
Napísať správu
Predajná cena
79 000 €
Pridať do obľúbenýchOdobrať z obľúbených
Mapa
Generuje sa PDF